Servisné služby autorizovaného servisu EGOVAN Michalovce

Výhody opráv vášho vozidla v autorizovanom servise Volkswagen, Seat a Škoda

 

1. Dialógový a priamy príjem 

Už pri objednávke do servisu máte možnosť požiadať o Dialógový, alebo priamy príjem vozidla, ktorý má pre zákazníka viaceré výhody:

  • servisný poradca spolu s vami preberie vozidlo a skontroluje ho podľa kontrolného zoznamu výrobcu
  • spolu so servisným poradcom identifikujete prípadné nedostatky a poškodenia na vozidle a spíšete zákazku
  • okamžite vám je ponúknuté riešenie problému a odstránenie nedostatkov
  • priamo na mieste sa dozviete všetky potrebné informácie o oprave vášho vozidla - potrebné Originálne diely, možnosti zachovania hodnoty vozidla a ponuka dodatočných služieb
  • v dialógu so servisným poradcom nájdete vhodné riešenia pre zachovanie hodnoty a bezpečnosti vášho vozidla
  • zároveň sa dozviete, ktoré aktuálne prebiehajúce akcie sa vzťahujú na vaše vozidlo, čím môžete výrazne ušetriť

2. Kvalifikovaný servisný personál

Technický aj netechnický personál v servise pravidelne absolvuje školenia predpísané výrobcom. Vzdelávanie servisného personálu značky Volkswagen, Seat a Škoda nekončí tým, že úspešne absolvujú skúšky. S každým novým modelom prichádza aj používanie nových technológií a materiálov. To si vyžaduje celoživotnú kvalifikáciu mechanikov. Nadšenie pre technické výzvy a radosť z práce sa automaticky odrážajú aj na servisných výkonoch.

3. Normované procesy

Všetky pracovné úkony sú normované výrobcom. Zákazník platí len za skutočne odvedenú prácu. Aj keby mechanik strávil opravou vášho vozidla dlhší čas, než aký predpisuje výrobca, vy za tento čas navyše neplatíte - elektronický systém neprevezme viac časových jednotiek. Každá oprava prebieha podľa technologických postupov a noriem značky Volkswagen, Seat a Škoda.

4. Certifikované špeciálne náradie a prípravky

Autorizované servisy investujú desaťtisíce eur ročne do špeciálnych nástrojov a vybavenia dielní, ktoré predpisuje výrobca kvôli odborným opravám. Mnohé z týchto prístrojov boli vyvinuté spolu s vozidlami a zaručujú napríklad presné nastavenia, rýchle vyhľadanie chyby a krátky čas potrebný na opravu a údržbu.

5. Originálne diely

Pri výrobe vozidla Volkswagen, Seat a Škoda sa používajú iba diely, ktoré kvalitou zodpovedajú štandardu značky. Všetky diely prechádzajú podobným procesom vývoja, akým prechádzajú aj vozidlá. Preto je diel schválený výrobcom tou najlepšou voľbou pre vás a vaše vozidlo Používaním predpísaných dielov zachovávate hodnotu vášho vozidla a tiež životnosť jednotlivých súvisiacich komponentov.

6. Zachovanie Garancie mobility

Každou servisnou prehliadkou realizovanou v autorizovanom servise Volkswagen, Seat a Škoda podľa predpisu výrobcu sa automatický predlžuje Garancia mobility vášho vozidla.

 - Kontaktné údaje na personál servisu -        

egovan logo