Lifestyle - Príslušenstvo Volkswagen

Lifestyle kolekcie, modely aút či produkti pre deti 

 

Modely áut, produkty pre deti a tiež naše kolekcie GTI, New Volkswagen, ID., Heritage a R – naše príslušenstvo zaručene rozbúcha srdce každého fanúšika značky Volkswagen. Objavte širokú ponuku moderných a inovatívnych lifestyle produktov.

 

Objavte ešte viac lifestyle príslušenstva

Prezrite náš kompletný katalóg originálneho lifestyle príslušenstva, v ktorom nájdete všetky aktuálne kolekcie Volkswagen. Prezrieť online

katalog          Stiahnuť v pdf.

 

 

New Volkswagen kolekcia 
Nová éra začína

Kolekcia New Volkswagen stelesňuje úplne nový pocit zo značky a vnáša optimizmus do nášho každodenného života. Vstúpte s nami do budúcnosti.

nova era           Stiahnuť v pdf.

 

 

ID. kolekcia
Si pripravený?

Inteligencia, inovatívnosť, výkonnosť: ID. rodina pôsobivo demonštruje, čoho všetkého je elektrická mobilita schopná. A ešte oveľa viac.

id           Stiahnuť v pdf.

 

 

Oblečte sa do GTI

Moderné, svieže a nezabudnuteľné. Či už je to tričko alebo polokošeľa, v čiernej alebo bielej farbe - každý fanúšik si tu nájde niečo pre seba. Naše oblečenie je dostupné v rôznych veľkostiach: XS-XXL pre ženy a S-3XL pre mužov.  Prezrieť online.

gti

 

 

R – to je vec mysle

Naša kolekcia R - tak sofistikovaná a strhujúca ako samotná vysoko výkonná značka.

r ciapka      Prezrieť online.

 

 

Čistá nostalgia: pocta dvom ikonám

Nadčasové, nezabudnuteľné a legendárne - také sú modely Volkswagen Bulli a Chrobák. Naša kolekcia s príznačným názvom Heritage im vdychuje nový život. Objavte štýlové oblečenie a ďalšie vzrušujúce produkty súvisiace s našimi ikonami. Prezrieť online.

heratige

 

Zaujali sme vás?