Nový Tiguan Allspace

Nový Tiguan Allspace teraz s bonusom 1 500 €*.
Alebo už od 269 €** mesačne vrátane poistenia.

Získajte nový Tiguan Allspace s možnosťou***
— 7 miest na sedenie
— 4Motion
— Trailer Assist
— LED Matrix
— Travel Assist

Akcia platí do 31.12. 2021 alebo do vypredania.

Pripravený ako vy

 

Dlhý rázvor, voliteľne so 7 sedadlami a zaťažením prívesu až 2,5 tony. Tiguan Allspace umožňuje život v širších dimenziách. Pre všetkých, ktorí majú každý deň v pláne veľa záležitostí.

Nový Tiguan Allspace má množstvo unikátnych vlastností. Tu sú tri z nich:

Veľkorysý priestor

Na palubu si môžete zobrať všetko.

 

VW Tiguan Allspace

IQ.DRIVE Travel Assist

Nová hnacia sila.

 

VW Tiguan Allspace

IQ.LIGHT - Matrix LED svetlomety

Pre dynamický vzhľad bez oslňovania.

Dizajn

Sebavedomý dizajn do najmenšieho detailu

VW Tiguan Allspace

 

Tiguan Allspace má skvelý zmysel pre štýl: Už predné partie s výraznou maskou chladiča a elegantným svetelným podpisom jasne prezentuje prémiovú úroveň. Každé z voliteľných diskov z ľahkej zliatiny podčiarkujú jeho športovú dynamiku, zatiaľ čo mohutné zadné partie zvýrazňujú od výbavy Elegance tmavočervené zadné LED svetlá a súvislý svetelný pás. Celkový dojem z nového Tiguan Allspace svedčí o jeho charakteristickom charaktere SUV, takže môže s istotou niesť nápisy modelu "Tiguan", ako aj nápis "Allspace" na zadnej strane.

Komfort

 

Na palube môžete mať všetko

 

Najprv ste na nákupoch v meste, potom musíte vyzdvihnúť deti zo školy a popoludní chcete ísť s priateľmi k jazeru? Žiadny problém, vďaka veľkorysému priestoru si užijete dostatok priestoru pre hlavu a nohy na predných sedadlách aj vzadu a tiež máte dosť miesta pre seba a vaše obľúbené veci. Vďaka sklopným sedadlám a tiež voliteľnému tretiemu radu sedadiel môžete priestor za prednými sedadlami upraviť v závislosti od situácie: využite napríklad všetky sedadlá až pre sedem osôb na palube, sklopte všetky sedadlá a využite celý objem batožinového priestoru alebo použite len niektoré sedadlá. Voľba je na vás, koncepcia priestoru v modeli Tiguan je rovnako flexibilná ako vy.

 

Urobte si predstavu o novom modeli Tiguan Allspace

Zážitok z jazdy

 

Výbava pre ťažký príves

 

Nový Tiguan Allspace potiahne za sebou až 2,5 tony5, napríklad obytný príves na kempovanie alebo príves pre kone. Voliteľné ťažné zariadenie je skryté pod zadným nárazníkom a v prípade potreby sa stlačením tlačidla poloautomaticky sklopí dole. Pretože s prívesom nie je jednoduché manévrovať, môže vás podporovať voliteľný systém "Trailer Assist".

Ďalšie informácie o novom modeli Tiguan Allspace:

Zistite, aké ďalšie funkcie a výbavu ponúka Tiguan Allspace.

Ďalšie funkcie

IQ.DRIVE

Komfort

Konektivita