Nové ID.5 a ID.5 GTX

Nové elektrické ID.5 od 54 090 €

 

Seitenansicht eines VW ID.5 vor einer Holzwand

Elegantný dizajn exteriéru kupé

Nový ID.5 zaujme tvarom orientovaným na budúcnosť, ktorý kombinuje prednosti SUV s aerodynamickou siluetou kupé - bez akýchkoľvek kompromisov.

 

Inteligentné nabíjanie

ID.5 sa nabíja nielen rýchlo (až 135 kW (DC)), ale v budúcnosti aj inteligentne.

 

Innenansicht eines VW ID.5, Blick von vorn auf die Rückbank, auf der eine lesende Frau sitzt

Priestranný dizajn interiéru

Inteligentne a veľkoryso navrhnutý interiér s otvoreným priestorom vám dáva viac slobody a priestoru na to, čo je pre vás dôležité.

Exteriér

Video Player

IQ.LIGHT

Prezentujte sa v žiarivom svetle

Predné partie VW ID.5

 

3D LED zadné svetlá VW ID.5

 

Predné partie VW ID.5

3D LED zadné svetlá VW ID.5

Nový model ID.5 sa už na prvý pohľad prezentuje na želanie so skutočne exkluzívnym systémom: inovatívnymi svetlometmi IQ.LIGHT. Technológia Matrix umožňuje dlhodobú jazdu s diaľkovými svetlami bez oslňovania ostatných účastníkov cestnej premávky⁠1. Medzi dizajnovo peknými Matrix LED svetlometmi a logom Volkswagen prechádza elegantný svetelný pás. To, čo robí dojem v predných partiách, nemôže chýbať ani vzadu: Súčasťou balíka sú voliteľné zadné 3D LED svetlá s animovanými brzdovými svetlami a integrovanými dynamickými smerovými svetlami, ktoré naznačujú smer plynulým dynamickým signálom.

 

Získajte predstavu o novom ID.5

Interiér

 Ambientné osvetlenie 

Svetlo pre takmer každú nálad

 

Dodajte vášmu ID.5 viac individuality. Vyberte si z desiatich sériových farieb (ponuku farieb je na želanie možné rozšíriť na 30) a ponorte interiér do jemného svetla. Osvetlenie je integrované v palubnej doske, priehradke na mobilný telefón a vo dverách. Bez ohľadu na to, či sa rozhodnete pre chladnejšie alebo teplé svetlo - máte to vo svojich rukách.

 

Technológie

Udržiava jazdný pruh a odstup od ostatných

 

S voliteľným systémom "Travel Assist s kolektívnymi údajmi" máte k dispozícii celý rad užitočných asistenčných systémov.

"Travel Assist s kolektívnymi údajmi" udržiava jazdný pruh, odstup od vozidla pred vami a vami nastavenú maximálnu rýchlosť.1,3,4

Systém okrem iného využíva adaptívne riadenie vozidla v jazdnom pruhu. To aktívne udržuje vozidlo v strede jazdného pruhu. Travel Assist sa pritom prispôsobuje vášmu štýlu jazdy a môže vozidlo viesť namiesto v strede viac vľavo alebo vpravo jazdného pruhu1,4.

Okrem toho vás systém Travel Assist pri jazde na diaľnici na želanie aktívne podporuje aj pri zmene jazdného pruhu1,4,5. Podmienkou pre spomínané funkcie je, že systém Travel Assist dokáže rozpoznať línie jazdného pruhu na oboch stranách.

V prípade, že sú k dispozícii tzv. kolektívne dáta, teda jazdné údaje viacerých vozidiel vo vašom okolí, je systém Travel Assist odkázaný len jednu detegovanú líniu jazdného pruhu - napríklad na cestách prvej triedy bez vyznačenia stredovej čiary1,6.

Travel Assist okrem toho disponuje prediktívnou reguláciou rýchlosti a asistenciou v zákrutách. Rýchlosť vozidla sa pritom dá prispôsobiť platným obmedzeniam rýchlosti a priebehu trasy (zákruty, kruhové objazdy a pod.)1,5.


Wallbox pre váš domov: ID.Charger

 

ID. Charger⁸,⁹ predstavuje nabíjaciu stanicu priamo u vás doma. Každé ráno tak môžete nastúpiť do Vášho ID.5 s plne nabitou batériou a plný energie začať nový deň. Obrazne povedané - nabíjanie, keď spíte. ID.Charger je k dispozícii v troch verziách, ktoré sa líšia konektivitou a inteligentnými funkciami. Pretože v prípade potreby je k dispozícii aj s WiFi, 4G a s integrovaným elektromerom. Inteligentné funkcie ID. Charger Connect a Pro sa dajú ovládať prostredníctvom služieb We Charge v aplikácii We Connect ID.

Aj inštalácia je zabezpečená našou inštalačnou službou⁸ tak, aby pre Vás bola maximálne komfortná - od bezplatnej predbežnej online kontroly až po montáž. V skratke: všetko od jednej firmy. ID. Charger Vám samozrejme môže nainštalovať akýkoľvek odborne spôsobilý elektrikár, ktorému dôverujete. Vybraný variant nabíjacej stanice ID.Charger a inštalačnú službu si môžete pohodlne objednať online alebo priamo u Vášho predajcu Volkswagen.⁸